Відгуки наших клієнтів

Доброго часу доби всім гостям нашого сайту, в цілому, і книги відгуків, зокрема.


Ми починаємо нову точку відліку в нашій гостьовій і будемо раді коментарям про роботу нашої мережі, а також - побажанням та подякам.


Ця книга відгуків носить виключно позитивний характер і не передбачає будь-яких проявів хамства, неповаги і образ. Неповажні повідомлення будуть видалятися, а користувачі будуть заблоковані. Будьте доброзичливі по відношенню до співрозмовників, і співрозмовники будуть доброзичливі по відношенню до Вас.


Дякуємо за увагу! Приємного спілкування.

Популярні питання та відповіді на них

Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?
Ми не вказуємо ціни на сайті, так як вони часто змінюються.
Cпівробітництво
Чи є у вас франшиза?
Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?

Олег

14.03.2019 в 14:17

Купил салат столичный. В салате огромное количество яичной скорлупы. На зубах все хрустит! Такое есть нельзя!!!
icon

GoodTime

14.03.2019 в 15:30

Уважаемый Олег! Надеемся данный инцидент не испортит Ваше отношение к нашей сети в целом. С нетерпением ждем Вас в нашем кафе, для того чтобы уладить это досадное недоразумение и угостить Вас.

Дмитрий

12.03.2019 в 19:36

На просьбу, получить больше салфеток, последовал ответ, что я вам итак три положила. У вас какие-то нормы на салфетки? Ведь во всех уважающих себя заведениях (даже быстрого питания) салфетки в свободном доступе, в любом количестве. Просьба отреагировать на отзыв. Спасибо!)
icon

GoodTime

12.03.2019 в 20:29

Уважаемый Дмитрий! Политика Good Time не ограничивает употребление салфеток нашими гостями. С продавцами была проведена беседа. Хотим чтобы Вы всегда были довольны нашим сервисом. В качестве комплимента - хотим пригласить Вас на кофе.

Залишити відгук:


[recaptcha]