Відгуки наших клієнтів

Доброго часу доби всім гостям нашого сайту, в цілому, і книги відгуків, зокрема.


Ми починаємо нову точку відліку в нашій гостьовій і будемо раді коментарям про роботу нашої мережі, а також - побажанням та подякам.


Ця книга відгуків носить виключно позитивний характер і не передбачає будь-яких проявів хамства, неповаги і образ. Неповажні повідомлення будуть видалятися, а користувачі будуть заблоковані. Будьте доброзичливі по відношенню до співрозмовників, і співрозмовники будуть доброзичливі по відношенню до Вас.


Дякуємо за увагу! Приємного спілкування.

Популярні питання та відповіді на них

Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?
Ми не вказуємо ціни на сайті, так як вони часто змінюються.
Cпівробітництво
Чи є у вас франшиза?
Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?

Михаил Сужиков

11.04.2018 в 16:00

Добрый день! Вкусно у вас кормят, а есть у вас доставка пиццы в офисы? Очень хотелось бы обедать каждый день, но не всегда есть возможность приходить в гудтайм.
icon

GoodTime

18.04.2018 в 17:00

Здраствуйте, Михаил Сужиков! Спасибо за отзыв. На данный момент доставки нет, но в ближайшее времени планируем организовать отдел доставки, следите за обновлениями сайта и рекламой на точках GoodTime, обязательно будет баннер как только появиться у нас доставка!

Сергей

18.04.2018 в 12:00

Здравствуйте! Очень нравится пицца в заведениях вашей сети, обслуживание и отношение к клиенту. Очень вкусная пицца! Всегда буду к вам заходить!
icon

GoodTime

18.04.2018 в 14:00

Здраствуйте, Сергей! Нам очень приятен ваш отзыв, будем рады каждый раз вашему визиту!

Залишити відгук:


[recaptcha]