Відгуки наших клієнтів

Доброго часу доби всім гостям нашого сайту, в цілому, і книги відгуків, зокрема.


Ми починаємо нову точку відліку в нашій гостьовій і будемо раді коментарям про роботу нашої мережі, а також - побажанням та подякам.


Ця книга відгуків носить виключно позитивний характер і не передбачає будь-яких проявів хамства, неповаги і образ. Неповажні повідомлення будуть видалятися, а користувачі будуть заблоковані. Будьте доброзичливі по відношенню до співрозмовників, і співрозмовники будуть доброзичливі по відношенню до Вас.


Дякуємо за увагу! Приємного спілкування.

Популярні питання та відповіді на них

Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?
Ми не вказуємо ціни на сайті, так як вони часто змінюються.
Cпівробітництво
Чи є у вас франшиза?
Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?

Евгения

25.03.2019 в 12:27

Вчера заказали с парнем окрошку и пиццу - получили огромное гастрономическое удовольствие! Спасибо большое. Желаем развития и процветания!
icon

GoodTime

25.03.2019 в 12:33

Благодарим Вас за отзыв! Всегда рады Вам в наших заведениях Good Time!

Руслан

22.03.2019 в 13:31

Супер медленное обслуживание. На кассе один человек , который явно не успевает все делать одновременно. Почему нельзя добавить второго человека который будет собирать и выдавать заказы? Цените время своих гостей!
icon

GoodTime

22.03.2019 в 14:18

Уважаемый Руслан, благодарим Вас за отзыв. Ситуация будет рассмотрена. Предлагаем Вам в дальнейшем звонить по телефону для предзаказа, что бы сократить время ожидания, а так же приглашаем Вас в наше кафе на кофе с десертом. Всегда рады Вам в наших кафе Good Time!

Залишити відгук:


[recaptcha]