Відгуки наших клієнтів

Доброго часу доби всім гостям нашого сайту, в цілому, і книги відгуків, зокрема.


Ми починаємо нову точку відліку в нашій гостьовій і будемо раді коментарям про роботу нашої мережі, а також - побажанням та подякам.


Ця книга відгуків носить виключно позитивний характер і не передбачає будь-яких проявів хамства, неповаги і образ. Неповажні повідомлення будуть видалятися, а користувачі будуть заблоковані. Будьте доброзичливі по відношенню до співрозмовників, і співрозмовники будуть доброзичливі по відношенню до Вас.


Дякуємо за увагу! Приємного спілкування.

Популярні питання та відповіді на них

Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?
Ми не вказуємо ціни на сайті, так як вони часто змінюються.
Cпівробітництво
Чи є у вас франшиза?
Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?

Алексей

20.09.2018 в 16:12

Харьков, проспект Григоренко... Невозможно здесь находится! Постоянно играет Одна!!! зацикленная песня! И так постоянно! На просьбу поменять репертуар ответили - Звоните на горячую линию... телефон - +380 (50) 769-79-98
icon

GoodTime

21.09.2018 в 0:00

Алексей, добрый день! Благодарим за Ваш отзыв! Искренне приносим свои извинения за возникшую ситуацию, проблема была вызвана техническими неполадками в воспроизводящем звуковом оборудовании и была устранена квалифицированным работником в день обращения. С сотрудниками была проведена воспитательная работа и взяты обьяснительные за некорректное поведение. Надеемся, что данный инцидент не испортил общего впечатления о нашей сети, мы любим своих клиентов и стараемся быть лучше!

Виталий Романов

14.09.2018 в 20:00

Хорошое место. Современный дизайн, приятно находиться. Есть детская комната.РЕКОМЕНДУЮ!!!
icon

GoodTime

16.09.2018 в 11:00

Дякуємо! Завітайте до нас ще!

Залишити відгук:


[recaptcha]