Відгуки наших клієнтів

Доброго часу доби всім гостям нашого сайту, в цілому, і книги відгуків, зокрема.


Ми починаємо нову точку відліку в нашій гостьовій і будемо раді коментарям про роботу нашої мережі, а також - побажанням та подякам.


Ця книга відгуків носить виключно позитивний характер і не передбачає будь-яких проявів хамства, неповаги і образ. Неповажні повідомлення будуть видалятися, а користувачі будуть заблоковані. Будьте доброзичливі по відношенню до співрозмовників, і співрозмовники будуть доброзичливі по відношенню до Вас.


Дякуємо за увагу! Приємного спілкування.

Популярні питання та відповіді на них

Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?
Ми не вказуємо ціни на сайті, так як вони часто змінюються.
Cпівробітництво
Чи є у вас франшиза?
Послуги та комфорт
Чому немає цін на сайті?

Дмитрий

25.10.2018 в 13:24

Вчера на танкопии продали несъедобную окрошку.
icon

GoodTime

25.10.2018 в 15:16

Дмитрий , добрый день! Благодарим Вас за отзыв! Мы всегда тщательно следим за качеством нашей продукции и датой ее изготовления. В случае неудовлетворительного её качества, Вы всегда можете обратиться к администратору зала для разрешения возникшей ситуации. Мы рады помочь нашим клиентам в возникших вопросах и всегда идем на встречу. Ждем Вас снова в нашей сети Good Time!

Георгий

15.10.2018 в 20:15

Дома готовить нет времени , поэтому беру постоянно окрошку на работу и иногда пиццу , еда нравится , но иногда бывает большая очередь на алексеевке, приходится ждать, а так очень доволен !
icon

GoodTime

16.10.2018 в 9:12

Георгий, добрый день! Благодарим за Вас за тёплый отзыв! Нам очень приятно, ведь мы постоянно работаем над качеством нашей продукции и качеством обслуживания нашего персонала, обязательно попробуйте наш гратен, уверены что он Вам понравится!

Залишити відгук:


[recaptcha]