Програми наших свят

На територіі наших фудбарів проводяться дитячі свята від 3 до 12 років.
Діти люблять свято, а ми любимо дітей. Ми проводимо яскраві та веселі свята. Пропонуємо наступні варіанти програм:

Місто Good Time

Новий формат дитячих свят!

На святі діти відправляться у віртуальну подорож по місту Good Time. На самому початку гри кожен гість отримає підставку для пазлів і потрібну кількість елементів картинки, які потрібно зібрати. Всі діти, по черзі, крутять стрілку і переміщуються по локаціях віртуального міста. Виконавши завдання, вони отримують частину пазла. Переможцем гри стає той учасник або команда, які першими зібрали пазл.

Найменші гості зможуть пограти в ляльковий театр, погуляти в «Піца-парк», відвідати головні уроки в «Піца-школі», а також помалювати.

Для дітей старшого віку: ігри на розвиток логічного мислення і пам'яті: «Доббль» і «Дженга».

Гра включає в себе: пазли, картки з завданнями, кінетичний пісок, розмальовки. Все це робить гру динамічною і видовищною.

Після закінчення свята кожна дитина отримує в подарунок картнку-пазл, коробку олівців, повітряні кульки і яскраві позитивні емоції!

Вартість свята - 650 грн за 1,5 години; 800 грн за 2 години

Тривалість святкової програми - 1.5 години

Кількість дітей - від 1 до 10

Якщо кількість дітей плануєтся більше, і ви хочете збільшити час проведення свята, то ціна обговорюється індивідуально. Якщо свято плануєте провести у зручному для вас місці, то до ціни додаються транспортні витрати. Ціна обговорюється окремо.