pizza

Хто ми?

«Good Time»-це мережа сучасних фудбарів.

Good Time «Мій улюблений» – поєднання якісної та по-домашньому смачної їжі, позитивних емоцій і гарного настрою.

У нас можна швидко і ситно, а головне смачно і недорого поїсти. Для нас дуже важливо, щоб кожен гість, незалежно від віку та вподобань, потрапляв в комфортну і затишну атмосферу.

Історія компанії почалася в 1994 році, більшість підприємств нашої компанії працюють понад 20 років. Сьогодні в нашу мережу входить 10 сучасних фудбарів, які є улюбленими місцями відпочинку студентів і сімейних пар, а наша піца багато років тому завоювала серця харків’ян та стала улюбленою стравою для багатьох.

Ми цінуємо всіх і кожного, і вдячні посмішки гостей – наша головна заслуга. Ми надаємо нашим гостям хороші і позитивні емоції в процесі обслуговування, і робимо все, щоб наші гості були задоволені.

Наша продукція — це завжди стабільно-висока якість, найсвіжіші продукти, відсутність консервантів та барвників та багаторівневий ступінь контролю якості.

Що у нас можна поїсти?

В наших фудбарах пропонуються широкий асортимент страв:

В процесі виробницва здійснюється постійний контроль сировини, дотримання вимог технологій приготування і контроль якості готової продукції.

Перейти до меню >>
pizza

Хочете працювати у нас?

Вакансії

Робота в компанії «Good Time» - це обслуговування гостей на барі, приготування продукції на кухні і підтримання чистоти в залі і на прилеглих територіях. За всім цим стежить команда досвідчених співробітників.

Перейти на сторінки з вакансіями >>
pizza
pizza

Дитячі свята в нашій мережі

На територіі наших фудбарів проводяться дитячі свята від 3 до 12 років. Діти люблять свято, а ми любимо дітей. Ми проводимо яскраві та веселі свята. Пропонуємо наступні варіанти програм:

Перейти до дитячих свят >>

Партнерам

Постачальникам

Фахівці компанії постійно ведуть роботу над закупкою асортименту продукції і послуг, коректуючи його відповідно до запитів наших клієнтів. Ми відкриті для співпраці і готові розглядати комерційні пропозиції від нових постачальників товарів або послуг:

Перейти на сторінки партнерам >>
pizza
pizza

Що про нас говорять

Відгуки

Дорогі друзі, на цій сторінці ви можете залишати свої коментарі з питань обслуговування, якість наданих товарів і послуг, позитивні чи негативні відгуки про нашу роботу. Нам дуже важливі ваші думки про нас, ваші побажання, адже ми працюємо для вас і хочемо, щоб у нас в країні діяли стандарти не гірші за європейські. У всякому разі ми цього дуже хочемо і починаємо впровадження з самих себе.

Перейти до відгуків >>